Сашко зібрав у 4 рази менше грибів ніж Марічка. Скільки грибів зібрала Марічка, якщо вона зібрала

на 33 гриби більше ніж Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Клементьев Илья.

Ответ:

Марічка зібрала 44 гриба.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - зібрав Сашко, у - зібрала Марічка. Тоді за умовою виходить система:

\left \{ {{y = 4x} \atop {y = x + 33}} \right.

Вирішимо методом підстановки:

4x = x + 33

3x = 33

x = 11

Підставимо х = 11 у будь-яке рівняння системи для знаходження у:

y = 4 * 11 = 44

Відповідь: Марічка зібрала 44 гриба.

Отвечает Ласманис Валтерс.

Ответ:

44

Пошаговое объяснение:

Саша собрал в 4 раза меньше грибов чем Маричка. Сколько грибов собрала Маричка, если она собрала на 33 грибы больше чем Саша?

Саша собрал S грибов, Маричка M. тогда M=4S и M=S+33. Значит 4S=S+33

3S=33

S=11

M=S+33=44