Два кавуни разом важать 10,8кг.відомо що вага першого кавуна більша в 1,4 рази знайти Скільки

важать кожен кавун

Ответы на вопрос

Отвечает Сыртланов Илья.

Розв'язання:

Нехай х кг -- вага ІІ кавуна, тоді 1,4x кг -- вага І кавуна. Разом 10,8 кг.

Складаємо і розв'язуємо рівняння:

x + 1,4x = 10,8

2,4x = 10,8

x = 10,8 : 2,4

x = 4,5 (кг) -- важить ІІ кавун

1,4x = 1,4 * 4,5 = 6,3 (кг) -- важить І кавун

Відповідь: I кавун важить 6,3 кг, ІІ кавун -- 4,5 кг.

* I -- перший, ІІ - другий. Римські цифри.