Катя Даша і Яна з'їли кавун. Катя з'їла 3/8 кавуна даша - 2/8 кавуна а Яна решту. Яку частину

кавуна з'їла Яна. Скільки грамів кавуна з'їла Даша, якщо маса цього кавуна 3кг

Ответы на вопрос

Отвечает Ищук Виктория.

Хочу лучший ответ

Загальна кількість кавуна, який був з'їдений:

3/8 + 2/8 + x = 1, де x - частка кавуна, який був з'їдений Яною.

Зведення дробів до спільного знаменника:

5/8 + x = 1

x = 3/8

Отже, Яна з'їла 3/8 кавуна.

Щоб визначити, скільки грамів кавуна з'їла Даша, потрібно знати, яка частка кавуна становить 3 кг. Оскільки 1 повна частина кавуна дорівнює 8/8, то:

8/8 = 3 кг

1/8 = 3 кг / 8 = 0.375 кг

Тому Катя з'їла 3/8 * 3 кг = 1.125 кг кавуна.

Отже, Яна з'їла 3/8 кавуна, а Даша з'їла 1.125 кг кавуна.