Помогите пожалуйста!!! Кілограм яблук на 4 грн.дишевші за кілрграм груш,а 5 кг.яблук коштують так

само,як 3 кг груш.Скільки коштує 1 кг.яблук і скільки 1 кг.груш? Задача 2 Придбали 8 ручок по 1 грн 60 коп,і по 1 грн.80 коп,заплатили за всю покупку 13грн.40 коп.Скільки купили ручок по 1грн 60 коп

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Денис.

Ответ:

x+4=y

5x=3y

____

y=x+4

y=5x/3

x+4=5x/3

3x+12=5x

12=2x

x=6 грн

y = 10 грн

2) 12.8+1.8x + 13.4

1.8x = 13.4 - 12.8

1.8x = 0.6

18x=6

x=3

Відповідь : купили 3 ручки по 1.8грн та 8 ручок по 1.6грн

Пошаговое объяснение: