У будинку засклили 42 великі вікна,а малих на 35 менше.У скільки разів менше засклили малих

вікон.ніж великих.

Ответы на вопрос

Отвечает Шут Виктор.

Ответ:42-35=7

42:7=6

Пошаговое объяснение:42-35=7 знаходимо кількість малих вікон

42:7=6 -у скільки разів менше засклили малих вікон.ніж великих.