Знайдіть суму перших 20-ти членів арифметичної прогресії (an) якщо a1 =-4,2 ;d=0,6


Ответы на вопрос

Отвечает Baran Nelia.

Ответ:а20= а1+19d=-4,2+19•0,6=7,2

S 20=(а1+a20)/2•20=(-4,2+7,2)/2×20=30

Пошаговое объяснение: