Розв’яжіть рівняння (х+7)/(2х-3) = 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

х+7/2х-3 = 3/5

х+7/2х-3 = 3/5, х≠3/2

5(х+7) = 3(2х-3)

5х+35 = 6х-9

5х-6х = -9-35

-х = -44

х = 44, х≠3/2

х = 44