У першому елеваторі було зерна вдвічі більше, ніж у другому. Із першого елеватора вивезли 750 т

зерна, а в другий елеватор привезли 350 т, після чого в обох елеваторах зерна стало порівну. Скільки тон зерна було спочатку в кожному елеваторі?ПОМОГИТЕ ДАЮ 15БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Даниил.

Нехай у першому елеваторі було 2х зерна, а у другому - х

2х-750=х+350

2х-х=350+750

х=1100

2х=2200(т)-у першому елеваторі

х=1100(т)-у другому елеваторі