У першому елеваторі було зерна вдвічі більше, ніж у другому. Із першого елеватора вивезли750 т

зерна, а в другий елеватор привезли 350T, після чого в обох елеваторах зерна сталопорівну. Скільки тонн зерна було спочатку вкожному елеваторі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шавшуков Данил.

Ответ:

Х т - було зерна у другому

2*Х т -у першому

2*х-750=х+350

х=350+750=1100 т - у другому

1100*2= 2200 т - у першому