Поже помогите 5клас Одна сторона трикутника дорівнює 24 см, а друга становить 80 % першої, а

третя — 60 % другої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ: 54,72 см

Пошаговое объяснение:

Друга= 24*0,8=19,2

Третя=19,2*0,6=11,52

Р=24+19,2+11,52=54,72