З однієї ділянки зібрали 6 мішків картоплі, а з другої-14 мішків.Маса всієї картоплі 1200

кг.Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

360 кг в 1 діл. 840 кг в 2 діл.

Пошаговое объяснение:

1 діл. = 6 мішків

2 діл. = 14 мішків.

Всього = 1200 кг - 20 мішків.

1 мішок = 1200\20 = 60 кг.

1 діл = 6*60 = 360 кг.

2 діл = 14*60 = 840 кг