Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі, а з другої-12 таких мішків. Маса всієї картоплі 1400

кг. Скільки кілограмів картоплі зібрали окремо з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Женя.

1) 8 + 12 = 20 (шт.) - всего мешков;

2) 1400 : 20 = 70 (кг) - масса одного мешка;

3) 70 · 8 = 560 (кг) - столько картофеля собрали с первого поля;

4) 70 · 12 = 840 (кг) - столько картофеля собрали со второго поля.

Вiдповiдь: 560 кг i 840 кг.