Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі а з другої 12 таких мішків . Маса всієї картоплі 1400

кг. Скільки кг картоплі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Артур.

Відповідь:

1.12+8=20

2.1400/20=70

3.70*8=560

4.70*12=840

Покрокове пояснення:

Первым действием мы находим общую сумму мешков.

Вторым мы находим вес 1 мешка.

Третим мы находим сколько в 8 мешках.

И четвертым действием мы находим сколько в 12 мешках.

Удачи. :)