1. Розв'яжи задачу. З однієї ділянки зібрали б мішків картоплі, а з другої — 14 мішків. Маса

всієї картоплі 1200 кг.Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротовский Сережа.

Ответ:

1 діл. = 6 мішків

2 діл. = 14 мішків.

Всього = 1200 кг - 20 мішків.

1 мішок = 1200\20 = 60 кг.

1 діл = 6*60 = 360 кг.

2 діл = 14*60 = 840 кг

Відповідь: з першої ділянки зібрали 360 кг картоплі, з другої - 840кг картоплі.