Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі, а з другої-12 таких мішків. Маса всієї картоплі

1400кг. Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

разом було мішків:

1) 12+8=20

2) 1400:20=70

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Перша ділянка-560 кг Друга ділянка-840

Пошаговое объяснение:

1)12+8=20(м.)-20 мішків на дві ділянки

2)1400:20=70(кг)-припадає на один мішок

3)70•8=560(кг)-перша ділянка

4)70•12=840(кг)-друга ділянка

Перевірка:840+560=1400-- все вірно

Відповідь:Перша ділянка-560 кг,друга ділянка-840 кг