Задача:Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі ,а з другої-12 таких мішків .Маса всієї картоплі

1.400 кг.Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Роман.
1) 8+ 12= 20 (меш) - всего мешков
2) 1400:20 = 70 (кг) - в одном мешке
3) 70*8 = 560 (кг) - собрали с первого поля
4) 70 * 12 = 840 ( кг) - собрали со второго поля
Отвечает Шлык Полина.

Ответ:   напишите на русском . Я не понил. Кажется правилно решил . Ответ на фото

Пошаговое объяснение: