6 ә сынып оқушыларының 5тен 3-і ер оқушылар Олай болса 6 ә сыныпбының неше пайызы қыз оқушылар​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Ответ:40%

Пошаговое объяснение:

1-5/3=2/5=40%