сынып оқушыларының 5 - тен 3-і үйірмеге қатысады. Оның 3 - тен 2-сі спорттық үйірмеге қатысады

Сыныптағы спорттық үйірмелерге қатысатын оқушылар саны 12 .Сыныпта неше оқушы.

Ответы на вопрос

Отвечает Буслаева Настя.
5тен 3=3×5=15 3тен 2=2×3=6 барлығын қосамыз. 15+6+12=33 оқушы