На трех полицях стояло 122книги,причому на першій полиці було на 8 книжок більше ніж на другій,і у

два рази більше ніж на третій.Скільки книжок стояло на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Егор.

1)2х+2х-8х=122 2) 5х=130

3)х=26 к на 3 полице

26*2=52-книжок на первой полице

52-8=44- книжок на другой полице