СРОЧНО!З ДІЯМИ!!!!!!!!!!! В трьох цистернах 60т бензину. В першій цистерні на 15т більше, ніж в

другій, а в третій – в 3 рази більше, ніж в другій. Скільки тонн бензину в другій цистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Перова Софья.

Ответ:

нехай у 2 цистерні Х т бензину,то у першій (Х+15),а в третій Х*3. складаємо рівняння: Х+(Х+5)+Х*3=60

8Х*3=60. 8Х=60:3 8Х=20. Х=20:8=2,5-у другій

2)2,5+15=17,5-у першій.

3)2,5*3=7,5-у третій