Знайдіть корінь рівняння 3,8-у/5,5=3,6-у/11


Ответы на вопрос

Отвечает Сурмач Мария.

Ответ: y=4

Пошаговое объяснение:

3,8-у/5,5=3,6-у/11  | /11

2(3.8-y)=3.6-y

7.6-2y=3.6-y

y=4