4. Петрик купив книжку за 9 грн, що становить 30% грошей, які в нього були. Скільки грошей було у

Петрика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пешкова Милана.

Нехай грошей було x грн. За умовою:

30\% \, (x)=9\\\dfrac{30}{100}x=9\\\\\dfrac{3}{10}x=9 \\\\ \dfrac{1}{10}x=3 \\ x=30

Відповідь: 30 грн.