Брати Богдан і Борис напередодні навчального року купили 26 зошитів у клітинку по 1 грн 45 коп,

16 зошитів у лінійку по 1 грн 95коп та декілька ручок по 3грн 50коп. За всю покупку брати заплатили 82,9 грн. Скільки ручок купили?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Захар.

Ответ:

1)26×1,45=37,7

2)37,7+(16×1,95)=68,9

3)82,9-68,9=14

4)14÷3,5=4

Ответ 4

Пошаговое объяснение: