Брати Богдан і Тарас напередодні научально року купили 26 зошитів у клітинку по 4,5 грн, 16 зошитів

у лінійку по 6 та декілька ручок по 12 грн за всю покупку брати заплатили 297 грн .скільки ручок купили хлопці

Ответы на вопрос

Отвечает Карушев Артем.

Ответ:

7 ручек купили

Пошаговое объяснение:

1) 26*4,5=117 гр заплатили за тетради в клетку

2) 16*6=96 гр заплатили за тетради в линейку

3) 117+96=213 гр заплатили за тетрадки

4) 297-213=84 гр стоили ручки

5) 84:12=7 ручек купили

Отвечает Вакуленко Анастасия.

Ответ:

7 шт пучок купили хлопці