X * 40 + 3800 дорівнює 6400 об'ясність чітко та зрозуміло


Ответы на вопрос

Отвечает Исламбаева Гулнур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

X * 40 + 3800=6400

перекидаєм 3800 на праву сторону рівняння і змінюємо, за правилами, знак на протилежний

X * 40 =6400-3800

х*40=2600

перекидаєм 40 на праву сторону рівняння і змінюємо, за правилами, знак дії(було множення, стало ділення)

х=2600/40

х=650

Надіюсь, що це було зрозумілим