За 5 шоколадок та 7 льодяників заплатили 148 грн 50 коп. Скільки коштує одна шоколадка і один

льодяники, якщо льодяник дешевше на 16 грн 50 коп?​

Ответы на вопрос

Отвечает Блощицын Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

стоимость 1 шоколадки = х

стоимость 1 леденца = х-16,5

Решение

5х+7(х-16,5)=148,5

5х+7х-115,5=148,5

12х=148,5+115,5

12х=264

х=22 грн

1 шоколодка =22 грн, 1леденец 5,5

проверка 5*22+7(22-16,5)=148,5

110+38,5=148,5

148,5=148,5