Якщо Даринка купить один льодяник, то в неї залишиться 3грн, а щоб купити два льодяники, у неї не

вистачить4 грн. Скільки коштує льодяник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Льодяник коштує х грн

х+3 грн- сума гроше у Даринки прикупівлі одного льодяника

2х-4- сума грошей при купівлі 2 льодяників , оскільки сума однакова

маємо рівняння

2х-4 =х+3

2х-х=3+4

х= 7 грн

Льодяник коштує 7 грн.