Якщо Мудрагелик купить 1 зошит ,то у нього залишиться 1 грн. купити два таких зошити вин не

може,оскільки йому не вистачить 3 грн. Скільки грошей мае Мудрагелик?А- 4 грн.Б 5грнВ6 грнГ 7 грнД 8 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Барышникова Лера.
Звичайно б                         зошит кошту 4 грн так припустим   Тодд 5 - 4 = 1 так правильно  4+4=8 Тодд 8-5 = 3 це тому не хвата ось чему 5 грн а 5 грн - це б