Олексій мав 4 грн. (400 коп.). Він купив льодяник, жувальну гумку та 2 олівці. Льодяник коштує 80

коп., жувальна гумка дорожча від льодяника на 20 коп., а ціна кожного олівця в 4 разі менша, ніж ціна льодяника й жувальної гумки разом узятих. На гроші, що залишились, хлопчик вирішив купити морозиво по ціні 65 коп. Скільки штук морозива він може купити?

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Дария.
80+20=100 копеек
карандаши 25 коп×2= 50 копеек
остаток денег 2, 50 или 250 копеек
купил 3 порции мороженного
Отвечает Муртазалиев Матвей.
400- ( 80+ 80+ 20+ 180: 4*2)=130( коп.)- осталось
130: 65=2- мороженого купил Алексей