довжина прямокутника дорівнює 56 см а ширина становить 40%. Знайдіть периметр і площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Имаева Ксюша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Довжина = 56 см

Ширина = 56/100*40=22,4

Р=2*(56+22,4)=156,8 cm

S=56*22,4=1254,4 cm^2