У першому бідоні в 5 раз більше молока, ніж у другому. Після того як з першого бідону відлили 2 л

, а в другий долили 6 л , в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Овсетов Салих.

                               Было          Стало

1-й бидон                 5х              5х - 2

2-й бидон                 х                х + 6

------------------------------------------------------

Уравнение:

5х - 2 = х + 6

5х - х = 6 + 2

4х = 8

х = 8 : 4

х = 2 (л) - было во втором бидоне

5х = 5 · 2 = 10 (л) - было в первом бидоне

Ответ: 10 л и 2 л.