у першому бідоні було в 5 раз більше молока, ніж у другому. Після того як з першого бідону відлили

2 л, а в другий долили 6 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Погребной Стас.

Ответ:

5х литров молока было в первом бидоне, х литров - во втором бидоне

5х - 2 = х + 6

5х - х = 6 + 2

4х = 8

х = 8 : 4

х = 2 (л) молока было во втором бидоне

5 * 2 = 10 (л) молока было в первом бидоне

Проверка: 10 - 2 = 2 + 6

                          8 = 8

Ответ: в другому бiдонi спочатку було 2 лiтрiв молока. 

Пошаговое объяснение: