Будь ласка розв'яжіть задачу У першому бідоні було у 5 разів більше ніж у другому. Після того , як

з першого бідону відлили 2 літри, а в другий добавили 6 літрів, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
Х - у другому було
5х - у першому було
(5х - 2) - стало у першому
(х + 6) - стало у другому
Рiвняння
5х - 2 = х + 6
4х = 8
х = 8 : 4 
х = 2 л - було спочатку у другому
2 · 5 = 10 л - було спочатку у першому