Для їдальні закупили 5 червоних тарілок,зелених - на 3 більше, ажовтих - у 10 разівбільше, ніж

зелених.Скільки жовтих тарілокзакупили ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

5+3= 8 зелёных тарелок

8*10= 80 жолтых тарелок

Отвечает Жуков Савелий.

Ответ:

80 жовтих тарілок  закупили

Пошаговое объяснение:

1) 5+3= 8 - Зелених тарелок

2) 8*10=80 - Жовтих тарелок