СРОЧНО!!! У їдальні було 700 тарілок. Під час перенесення їдальні в нове приміщення тарілки

спакували у 14 коробок, по 8 у кожну, і 428 тарілок спакували в ящики. Скільки тарілок залишилося спакувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

160

Пошаговое объяснение:

14 * 8 = 112

428 + 112 = 540

700 - 540 = 160

Отвечает Жиянов Самандар.

Ответ:

160 это правилный ответ