8. На полиці стоять тарілки. Спочатку взяли третю частину всіх тарілок, а потім 1/2 залишку. Після

цього на полиці залишилось 9 тарілок. Скільки тарілок було на полиці спочатку? Срочно!!! Даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

9:1*2=18(т.)- це половина

18*3=54(тар,)- було спочатку

вiдповiдь:54 тарiлки було спочатку