У їдальні було 700 тарілок. Під час перенесення їдальні в нове приміщення тарілки спакували у 14

коробок, по 8 у кожну, і 428 тарілок спакували в ящики. Скільки тарілок залишилося спакувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Безбабнова Владислава.

Пошаговое объяснение:

Изначально 700 тарелок

14 коробок в которых по 8 тарелок 14*8=112 тарелок

И в ящики упаковали 428 тарелок тогда

112+428=540 тарелок уже упаковали

И осталось упаковать 700-540=160 тарелок