Периметр прямокутної ділянки 286 м, а її довжина – 82 м. Знайди площу цієї ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Горбык Вова.

Ответ:

5002 m^{2} площа цієї ділянки.

Пошаговое объяснение:

1)82 +82=164(м)-2 довжини;

2)286 - 164=122(м)-2 ширини;

3)122:2=61(м)-ширина;

4)82*61=5002(m^{2})

Отвечает Любимцев Никита.

Ответ:

S = 5002 м^2

Пошаговое объяснение:

P = 286 м

a = 82 м

P = 2 (a + b)

Подставляем P и a:

286 = 2 (82 + b)

286 = 164 + 2b

2b = 122

b = 61

S = ab

S = 82 * 61

S = 5002 м^2