Люди!!!помогите решить задачу плиз! Периметр прямокутної ділянки 286 м, а її довжина – 82 м.

Знайди площу цієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Тешабаева Шукрона.

Ответ:

5002

Пошаговое объяснение:

a = 82

P = 2(a+b) = 286 -> a+b = 143

b = P/2-a = 143-82 = 61

S = ab = 82*61 = 5002 м^2