Знайдіть середнє арифметичне чисел 33; 41; 24; 62


Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Карина.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне х чисел дорівнює їх сумі, поділеній на х. Середнє арифметичне чисел 33; 41; 24; 62 дорівнює (33+41+24+62)÷4=160÷4=40