Знайдіть площу квадрата , периметр якого дорівнює 32 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Saifullin Ruslan.

Ответ

спочатку треба знайти довжину однієї сторони квадрата:

P = a * 4

a = 32÷4 = 8 (см) - одна сторона квадрата

знаходимо площу :

S = a^{2}

S = 8 * 8 = 64 (см^{2}) - площа квадрата

відповідь : 64 см2.

Отвечает Першичева Полина.

Ответ:

Площадь квадрата 64см2

Пошаговое объяснение:

Р□=32см

Р□= а×4 , значит

а= Р÷4

а= 32÷4=8см - сторона □.

S□=a×a

S□= 8×8=64см2 - площадь□.