-8(х-1)=18-2(4х+5) подробно расписать пжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Юник Ваня.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

-8(х-1)=18-2(4х+5)

1) -8x+9=18-8x-10

2)-8х+9-18+8x+10=(-8x+8x)+9-18+10

3)x=1

Проверка:

-8(1-1)=18-2(4*1+5)

0=0

Отвечает Гайнуллин Никита.

Відповідь:

-8(х-1)=18-2(4х+5)

-8х+8=18-8х-10

8=18-10

8=8

1. Відкриваємо дужки. Число, яке стоїть перед дужками множимо на числа, які стоять в дужках.

2. -8х+8х=0. Тому ці числа скорочуються.

3. Залишається число 8; 18 і 10.

4. Тоді число 8, яке залишилося в лівій частині так і залишаємо.

5. А в праві частині залишається число 18 і 10, тоді 18-10 стає 8.

6. Значить число 8, яке залишилося в лівій частині, так і залишаємо і ставимо дорівнює 8, яке вийшло при відніманні у правій частині.

Я думаю все зрозуміло, старалася зрозуміло пояснити. Якщо щось не так пишіть в коментарях. Я поясню.