Срочно!!!!!!! У супермаркеті проводится акція Коробка цукерок певного виду коштуе 80 грн. При

купівлі двох таких коробок на другу коробку надається знижка в розмірі 35%. Скільки гривень треба буде заплатити за купівлю двох коробок цукерок у період дії акції?

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Настя.

Ответ:

1)80:100•35=28,0(грн)–знижка на 2 коробку цукерок;

2)80-28=52(грн)–сумма 2 коробок цукерок;

3)52+80=132(грн)–потрібно буде заплатити за купівлю 2 коробок цукерок у період акції

Відповідь: за купівлю 2 коробок цукерок потрібно буде заплатити 132грн у період акції.