В супермаркети діє акція. Банка кофе коштує 110 грн. Прикупівлі двох банок на другу банку надається

знижка в розмірі 25%. Скільки треба заплатити за купівлю двох банок кофе під час акції? *

Ответы на вопрос

Отвечает Зендрикова Ксюша.

Ответ:

192,5 грн

Пошаговое объяснение:

1) 110:100*25= 27,5 ( грн)- знижка на другу банку

2) 110-27,5=82,5( грн)- вартість другої банки

3) 110+82,5=192,5 ( грн)

Отвечает Малявчик Оксана.

Ответ:

192,5 грн

Пошаговое объяснение:

1) 100-25=75% треба заплатити за другу банку

2) 110÷100×75= 82,5

3) 110+82,5= 192,5 грн - треба заплатити за дві банки під час акції