У магазині діє акція, при покупці двох однакових футболок за одну платять на 40% менше, ніж за

іншу. За дві однакові футболки під час акції Микола заплатив 192 грн. Скільки коштує одна футболка СРООООООЧНО помогите пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Катя.

Ответ:     120 грн .

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 - ша футболка коштує х грн , тоді друга коштуватиме Миколі

0,6х грн .

Рівняння :            х + 0,6х = 192 ;

                                  1,6х = 192 ;

                                      х  = 192 : 1,6 ;

                                      х = 120 .  

В - дь : 120 грн .

Отвечает Кусь Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

Цена футболки = х грн

Цена футболки с 40% скидкой = х - 0,4х = 0,6х

х + 0,6х = 192

1,6х = 192

х = 192 : 1,6

х = 120

Цена футболки = (х) = 120 грн

Цена футболки с 40% скидкой = (0,6х) = 0,6 * 120 = 72 грн

120 + 72 = 192