Під час акції в супермаркеті проводиться розпродаж подарункових наборів солодощів. Один такий набір

коштує 90 грн. При купівлі двох таких наборів на другий надається знижка в розмірі 30%. Скільки гривень потрібно буде заплатити за купівлю двох таких наборів у період дії акції? *

Ответы на вопрос

Отвечает Никуленко Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 90×30/100=27 грн - знижка на 2-й набіо

2) 90+90= 180 грн вартість наборів без знижки

3) 180-27= 153 грн вартість у період акції