У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 25кг.

мандаринів, а в другий поклали ще 15 кг, то в обох ящиках мандаринів стало порівну. Скільки кілограмів мандаринів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Ромчик.

Ответ:

50 и 10

Пошаговое объяснение:

Пусть х - во втором ящике

Тогда 5х - в первом

5х - 25 = х + 15

4х = 40

х=10 (это второй ящик)

5х = 50 (это первый)

Проверка. 50 - 25 = 25,  10 + 15 = 25