У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 25 кг

мандаринів, а в другий поклали ще 15 кг , то в обох ящиках мандаринів стало порівну. Скільки кілограмів мандаринів було в кожному ящику спочатку? 15 кг і 25 кг 10 кг і 50 кг 20 кг і 40 кг 5 кг і 35 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

Було у другому ящику х

Ьуло у першому ящику 5х

Стало у другому х+15

Стало у першому 5х-25

Складемо ривняння

5х-25=х+15

5х-х=25+15

4х=40

х=40:4

х=10 кг було у другому ящику

10*5=50 кг було у першому ящику