У ящику 100 деталей, з них 6 пофарбовані. Навмання виймають 2 деталі. Яка ймовірність того, що

обидві деталі будуть пофарбованими?

Ответы на вопрос

Отвечает Галь Денис.

Ответ:

1/330

Пошаговое объяснение:

Потрібно, щоб одночасно настали 2 події, тому множимо ймовірності. При виборі другої деталі, кількість деталей менша на 1, тому що ми вже 1 деталь витягли (а саме пофарбовану).

p=(6/100)*(5/99)=1/330

Отвечает Князева Карина.

Ответ:

1/330

Пошаговое объяснение: