Мотоцикліст 3 год їхав зі швидкістю 65км/год і 2 год зі швидкістю 75км/год. Знайдіть середню

швидкість руху мотоцикліста протягом усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

69 км/ч

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость мотоциклиста:

(3·65+2·75)/(3+2)=(3·65+2·75)/5=3·13+2·15=39+30=69 км/ч